Van Angela's dagboek herinner ik me de passage, dat ze schreef over 1 van de weinige "afzonderings-momenten", ze was in een jacuzzi geweest, en was blij dat ze alleen was, "want ze hoeven niet álles te weten".
Ze vond zichzelf namelijk niet aantrekkelijk genoeg, schreef ze. Het verhaal vertelde ze in een klein groepje tijdens de molfandag 2003, waar ik bij stond. Ze hadden het naast die zaken ook over Bart de Graaff die die dag precies een jaar geleden was overleden.
Karel van de Graaf had in 2007 een "visioen". We zaten met een klein groepje in het bar-gedeelte van de Observant, en hij vertelde: "mijn grootste wens is dat de makers de kijkers eens in het ongewisse laten, dat er geen ontknoping zal volgen, en dat de kijkers nooit officieel zullen weten wie de mol van dat betreffende seizoen was. En dat die kijkers in vertwijfeling achterblijven.