Is dat de witte topo, onder de waaier, boven de arm?
Hrt zijn massieve maskers met ooggaten, rondom de ogen wordt dan zwart gemaakt. De pols is niet op een kandidaat te herleiden.Heb alle handenschud scenes in slomo bekeken en dit figuur springt er idd uit. Het lijkt mij alleen te makkelijk en denk dan wellicht ook dat als de mol zogenaamd als kandidaat gaat handen schudden ze een ander figuur in die vermomming hebben gezet om het ons moeilijk te maken. Je kan ook erg makkelijk de lengte van de mol inschatten als het enkel en alleen dit figuur zou zijn. Ik denk dan ook dat de mol in verschillende vermommingen heeft gezeten bij het handen schudden waaronder deze. Bij sommige kandidaten die handen schudden is dit figuur trouwens niet te zien.
En als Rian de mol is staat er mogelijk een vervanger. De persoon is ongeveer 160 tot 180 cm lang bij Jeroen en Rian. Geen Jeroen, Kees of Fons.
Er wordt wel een poging gedaan de kandidaat aan te raken.
De zware vermomming is opvallend, geen andere figurant is zo zwaar verborgen.
En geen topo inderdaad maar een stuk van de waaier.
Laten we beginnen met een verdachte persoon op het feest van de mol. Zodra Jeroen en Rian binnenkomen staat deze links van hen, diep verborgen onder een hoed en achter een waaier. Stuk kleiner dan Jeroen, ongeveer even groot als Rian.
Is dat de witte topo, onder de waaier, boven de arm?
Laten we beginnen met een verdachte persoon op het feest van de mol. Zodra Jeroen en Rian binnenkomen staat deze links van hen, diep verborgen onder een hoed en achter een waaier. Stuk kleiner dan Jeroen, ongeveer even groot als Rian.Iemand die zeker verdacht overkomt. Alleen lijkt me deze persoon gesminkt. Aangezien de mol zelf ook een keer aan de beurt komt, lijkt smink me niet echt handig. Een masker kun je sneller op of afdoen.
Is dat de witte topo, onder de waaier, boven de arm?
Jeroen kijkt wel een beetje 'jagod, ja, hoe zou ik nou eens kijken'
Ik ben benieuwd of we weer een "krimpende mol" gaan vangen.
Mooie! Wie heb jij vooral zien krimpen tot nu toe?
Ik zag toch echt een snelle glimlach bij Rian toen Rik zei hoe veel (weinig) er verdiend was bij opdracht 2!
Volgens mij is ook de reactie van de kandidaten interessant als blijkt dat er 6000 (!) euro is verdiend. Dat is een minder leuk moment voor de mol, denk ik. ;D Kunst is om dan het gezicht in de plooi te houden.
Ik dacht te zien dat Jeroen minder enthousiast leek (een beetje weg leek te duiken), maar dat zou ik nog een keer terug moeten kijken. ::vergroot::
Da doen ze natuurlijk, maar op het moment-supreme kunnen ze moeilijk zeggen "nog een take want onze mol reageerde krimpend" ;D Ze moeten het doen met de 'spontane' reactie.Hahaha, ik bedoel meer: dat ze dat dus uit de edit halen….dus, tja, die molloten zitten hier op te letten, aflevering 3 heeft een eliminatie waar de
Jeroen lijkt ook een tikje gefrustreerd te klappen. Zit wat spanning op.
(https://i.ibb.co/yXZCCzH/Jeroen-Mol.gif)
Hij krijgt een edit van een kandidaat/finalist of laatste afvaller. Het ligt er nogal dik op, maar misschien proberen ze iets anders. Want dat denken veel mensen nu - die kan de Mol niet zijn. Opzetje geslaagd?
En ondertussen begin ik wat te tunnelen op Kees (die ik eigenlijk de eerste afleveringen niet zo goed in de gaten te houden). Dus dat heeft ongetwijfeld invloed ;D, maar bij nader inzien vind ik zijn gezicht hier ook niet heel blij overkomen. Hij lacht wel een beetje, maar later dan de rest
Fijn dat dit beeld er is! ::ok::
De reactie van Jeroen blijf ik opvallend vinden.
En ondertussen begin ik wat te tunnelen op Kees (die ik eigenlijk de eerste afleveringen niet zo goed in de gaten te houden). Dus dat heeft ongetwijfeld invloed ;D, maar bij nader inzien vind ik zijn gezicht hier ook niet heel blij overkomen. Hij lacht wel een beetje, maar later dan de rest?
Rosario verdenk ik niet zo, maar hier lijkt hij wat later te reageren dan de groep. Wel uitbundig, maar wel op een typisch moment.
De rest lijkt wel op een natuurlijke manier te reageren, is mijn indruk.
Tooske zegt dat hun groepje helemaal niks heeft gedaan (2.2):
(https://i.ibb.co/2sfvsrP/Sor2.gif)
(https://i.ibb.co/3yJqkQz/scherm-Rian.gif)
In vergelijking met de rest lijkt Sor hier wel snel en erg nadrukkelijk met zijn reactie
Sor is sinds afl. 1 een van m'n hoofdverdachten, maar ik vond het er in afl. 3 en 4 te dik op liggen. Maar de verdachte momentjes blijven zich opstapelen.
Hieronder nog zo'n megaverdachte reactie van Sor, maar nu omdat hij z'n reactie te klein houdt en als enige niet verbaasd lijkt:
Rik: "MIN 500 EURO!!!"
(https://i.ibb.co/pdpPNSW/min500euro.gif)
Nog eentje dan. Vijf mensen met een scherp oog voor detail.
(https://i.ibb.co/vxPbmfg/oogvoordetail.gif)
Dit is echt heel erg verdacht, vooral die tweede lijkt het alsof hij al weet wat er gaat gebeuren.
Ik vind bij dat scherp oog van detail juist de resctie van kees heel opvallend, zo van ja jongens gaan jullie dat maar even doen .
Dit is echt heel erg verdacht, vooral die tweede lijkt het alsof hij al weet wat er gaat gebeuren.
(https://i.imgur.com/b1XgeV9.gif)
Dit was niet te zien in de afleverng, maar wel in de recap aan het begin van aflevering 2.
Wanneer Rik de 6 vrijstellingen afneemt, zien we Jip Anna opzoeken om te vieren. Anna daarentegen kijkt weg van de groep, naar iemand van de crew.
Een 'Oh f*ck'-momentje van Anna?
Rian had vandaag een aparte grimas op haar gezicht, vlak voordat Jeroen rood kreeg.Klopt, viel mij ook op. Maar ze lacht altijd wel wat vreemd tijdens eliminatie.
Wat vond je trouwens van Anna's schermreactie in afl. 2? (Zien we die überhaupt?)
Rian had vandaag een aparte grimas op haar gezicht, vlak voordat Jeroen rood kreeg.
Verder vind ik dat Fons slecht kan liegen. Zie ook het moment in de verlaten woning, vooral als Rik zegt dat Dennis heeft samengewerkt met de huidige mol. ::rofl::
(https://i.ibb.co/WfKTwJS/rian3.gif)
Het viel me op dat Tooske een fractie te vroeg reageert als ze haar enveloppe opent. Ze kan niet weten wat er inzit en toch heeft ze haar mond open van verbazing terwijl de enveloppe nog niet open is. Het zou een re-take kunnen zijn, ik vind meer reacties niet helemaal spontaan. Komt daarom de reactie van Tooske ook een beetje overdreven over? Ook bij de -3000 van Sor reageert ze te vroeg.De klep van de envelop zit in de envelop gevouwen. Om de klep eruit te kunnen halen moet je sowieso de envelop openvouwen en kan je dus al de inhoud zien. Een aantal kandidaten halen de klep zelfs niet uit hun envelop om de inhoud te bekijken. En als Tooske dan enkele letters kon zien staan wist ze al dat er iets in zat en dat het geen bedrag was en dus logischerwijze haar jokers...
Rian is gewoon teleurgesteld dat zij geen rood kreeg, daar had ze zich zo op ingesteld.En zou daarom Babs haar daarna moeten troosten en Sor zeggen dat Rian niet moet huilen, terwijl ze een traantje moet wegpinken? Ik vermoed dat ze toch meer ondersteboven is van het verplicht vertrek van Jeroen dan van haar rood scherm ;)
Het viel me op dat Tooske een fractie te vroeg reageert als ze haar enveloppe opent. Ze kan niet weten wat er inzit en toch heeft ze haar mond open van verbazing terwijl de enveloppe nog niet open is. Het zou een re-take kunnen zijn, ik vind meer reacties niet helemaal spontaan. Komt daarom de reactie van Tooske ook een beetje overdreven over? Ook bij de -3000 van Sor reageert ze te vroeg.Eens met Molstein hierboven. Als Tooske de klep uit haar envelop omhoog trekt, belemmert die even het zicht op het kaartje. Maar ze kon allicht daarvoor al zien wat erop stond. Net als Babs die ook gewoon in de envelop kijkt, maar het kaartje laat zitten.
Maar bij Sors envelop reageert Tooske wel echt heel snel. Sor zegt 'Oh', en dan slaat ze haar hand al voor haar mond. Ze kan Sors kaartje absoluut nog niet hebben gezien. Beetje overdreven reactie, want daar had ook 0 euro op kunnen staan. Of +250 euro. Sor is nou eenmaal niet zo uitbundig in zijn emoties.0 EUR kon niet want dan was de enveloppe sowieso leeg. +250 EUR zou gekund hebben maar dan zeg je niet op die manier 'oh'... dat verraadt al dat er iets negatiefs gaat volgen, vandaar haar hand naar de mond maar nog met een vragende blik. En haar heftigste reactie komt ook pas als het bedrag bekend is.
0 EUR kon niet want dan was de enveloppe sowieso leeg. +250 EUR zou gekund hebben maar dan zeg je niet op die manier 'oh'... dat verraadt al dat er iets negatiefs gaat volgen, vandaar haar hand naar de mond maar nog met een vragende blik. En haar heftigste reactie komt ook pas als het bedrag bekend is.
Anna lijkt niet blij als ze 26 zegt en er 16 wordt geteld.Dit gaat toch anders. Als Fons met een 8 er 130 van maakt, vraagt Babs "hoeveel moeten we er nog?" Terwijl Babs zegt "dit is 16", hoor je Anna "26" zeggen, namelijk het correcte antwoord op de vraag van Babs. Dus volgens mij is dit geen molse actie van Anna.
De eliminatie van afl. 6
Kees reageert toch apart, vind ik nu
(https://i.ibb.co/R23V6MB/6Kees.gif)
Mooie gifjes! ::ok::
Zien we hier een 'krimpende mol'? ::vergroot::
Zeker mooi, ik zie vooral opluchting